Ürünler orijinal mi?

Evet. Bütün ürünlerimiz Avrupa’dan temin edilmiş orijinal ürünlerdir.

Ürünler ikinci el mi?

Evet. Vintage ürünler, bir eşini daha bulmanın çok zor olduğu ürünlerdir. Şu an dünyada modadır. Sizin için eşsiz parçaları Avrupa’nın birçok ülkesinden tedarik etmekteyiz.

Ürünler temizleniyor mu?

Evet. Bütün ürünler kuru temizleme yapılıp ütülenmektedir.

Ürünlerin kondisyonu nedir?

Ürünleri özenle seçtiğimiz için genellikle deformasyona rastlanmamaktadır. Fakat vintage ürün olmasından dolayı bazılarında ufak deformeler görülebilmektedir. Bu tür durumlarda ürünün kataloğuna  deformasyonun fotoğrafını eklemekteyiz.

Ödemeyi nasıl yapıyoruz?

Kapıda Ödeme, Havale/Eft veya Kredi kartı/Banka kartı ile sitemizden ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 2048 Bit SSL ödeme güvenliği ile sitemiz korunmaktadır. Bu sayede güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Kapıda ödeme seçeneği var mı?

Evet. Kapıda ödeme seçeneğimiz vardır. Ürünü sepete ekledikten sonra ödeme sayfasına geldiğinizde Kapıda Ödeme seçeneğini işaretleyerek siparişinizi tamamlayabilir ve ürün size ulaştığında kapıda ödeme yapabilirsiniz.

Şeffaf kargo var mı?

Evet. Bütün ürünler şeffaf kargo ile gönderilmektedir.

Hangi kargo şirketi ile çalışıyorsunuz ve kargo ücreti ne kadar?

MNG kargo ve PTT Kargo ile çalışıyoruz. Kargo ücreti Türkiye’nin her yerine MNG Kargo  ile 10 TL; PTT kargo ile 13 TL (+2 TL Kapıda Ödeme ücreti) ‘dir. 200 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsizdir.

Ürünlerim ne zaman kargoya verilir, ne kadar sürede teslim olur ve kargomu nereden takip edebilirim?

Sipariş verildikten sonra en geç 2 gün içinde kargo firmasına kargonuz teslim edilir. Kargo şubesi kargonuzu sisteme girdiğinde siparişinizde belirttiğiniz numaraya sms gönderilmektedir. Siparişiniz bize ulaştığından itibaren ortalama 5 gün içerisinde siparişiniz size ulaşmaktadır.

Kargo ve siparişinizin durumunu ana sayfada bulunan Sipariş Takibi bölümünden öğrenebilirsiniz.

Değişim ve İade yapabilir miyim?

Müşterilerin, ürünün tesliminden itibaren 3 iş günü içerisinde Değişim ve İade talep etme hakkı vardır. Talebin değişim/iade koşullarına uygunluğu Çuval Vintage ekibi tarafından incelenir ve talep uygun bulunuyorsa 1 iş günü içerisinde müşteriye bildirilir. Değişim ve İade için ürün eksiksiz olmalı ve fatura ile birlikte gönderilmelidir. Faturasız gönderilen ürünlerin değişim veya iadesi yapılamamaktadır. Değişim ve iadelerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenir. 

Değişim ve iade için ne yapmam gerekli?

Değişim ve İade için; instagram sayfamızdan, iletişim bölümündeki numaradan veya whatsapp üzerinden bize ulaşabilir, değişim/iade talebinde bulunabilirsiniz.